© Powered by SiteSpirit

 
logo (gekoppeld).jpg

Bestuur

Anita Vergouwe, Voorzitter
0345-630260 | voorzitter@tcdebelt.nl

Hilda Schefferlie, Secretaris (tijdelijk)
0345-633868 | secretaris@tcdebelt.nl

Reinier Pieters, Penningmeester
penningmeester@tcdebelt.nl

Barry Muilwijk, Bestuurslid wedstrijd, jeugd en toernooien
0345-615620 | wedstrijd@tcdebelt.nl

Corine van Laar, Algemeen bestuurslid en sponsoring
sponsoring@tcdebelt.nl



Commissies

Park- en baancommissie: Gerard van den Boezem, Martin van Dongen, Cor de Groot, Leo Hofman,  Ron Kon, Eddy van Laar, Hans Ligthart, Joop Maasland en Paul Mulder.

Wedstrijd-, jeugd- en toernooicommissie: Dick Bergwerff, Michael Bergwerff, Frank Hartkamp, Nathan van der Linden, Janneke van Meeteren, Julie van Meeteren, Jette van Meeteren, Loes van Meeteren, Miriam Messchaert, Barrie Muilwijk, Linde Noordegraaf, Frank Rietschoten, Hilda Schefferlie, Adrie Vermeulen en Jan van Zee.

Kantine-, barcommissie: Jannet Bergwerff, Hennie van Meeteren en Jan Moens.

Groencommissie: Annie Arnts, Esther Arnts, Paul Mulder

Kascontrolecommissie: Paul Hilhorst, Roland Boeije en Ernest Castelein (plaatsvervangend lid).

Redactiecommissie: Hilda Schefferlie
secretaris@tcdebelt.nl

PR- en sponsorcommissie: Corine van Laar
sponsoring@tcdebelt.nl

Websitebeheer: Bert Kluitenberg
webbeheer@tcdebelt.nl
  



Correspondentie

Secretaris (tijdelijk)
Hilda Schefferlie
Ringovenlaan 74
4161 BS Heukelum
secretaris@tcdebelt.nl
 
Ledenadministratie
Esther Arnts
Uitkruier 16
4161 DB Heukelum
ledenadministratie@tcdebelt.nl

Penningmeester
Reinier Pieters
penningmeester@tcdebelt.nl

Bankrelatie
Rabobank NL79 RABO 0304 0022 59
t.n.v. T.C. de Belt

Bardienst
Voor aanpassingen op het rooster bardiensten
bardienst@tcdebelt.nl
 
Tennissschool TSTK
06-54314309 | info@tstk.nl

Website
voor het aanleveren van aanpassingen op website
webbeheer@tcdebelt.nl