© Powered by SiteSpirit

 
logo (gekoppeld).jpg

Bestuur

Anita Vergouwe, Voorzitter
0345-630260 | voorzitter@tcdebelt.nl

Hilda Schefferlie, Secretaris
0345-633868 | secretaris@tcdebelt.nl

Reinier Pieters, Penningmeester
penningmeester@tcdebelt.nl

Leo Hofman, Bestuurslid wedstrijd, jeugd en toernooien
06-42663188 | wedstrijd@tcdebelt.nl

Maresa Simioli, Algemeen bestuurslid en sponsoring
sponsoring@tcdebelt.nl



Commissies

Contactpersonen commisies:

Park- en baancommissie: Gerard van den Boezem en Martin van Donge.

Wedstrijd-, jeugd- en toernooicommissie: Leo Hofman.
wedstrijd@tcdebelt.nl

Kantine-, barcommissie: Isabella Hofman.

Groencommissie: Paul Mulder

PR- en sponsorcommissie: Maresa Simioli
sponsoring@tcdebelt.nl

Websitebeheer: Bert Kluitenberg
webbeheer@tcdebelt.nl
  



Correspondentie

Secretaris
Hilda Schefferlie
Ringovenlaan 74
4161 BS Heukelum
secretaris@tcdebelt.nl
 
Ledenadministratie
Esther Arnts
Uitkruier 16
4161 DB Heukelum
ledenadministratie@tcdebelt.nl

Penningmeester
Reinier Pieters
penningmeester@tcdebelt.nl

Bankrelatie
Rabobank NL79 RABO 0304 0022 59
t.n.v. T.C. de Belt

Bardienst
Voor aanpassingen op het rooster bardiensten
bardienst@tcdebelt.nl
 
Tennissschool TSTK
06-54314309 | info@tstk.nl

Website
voor het aanleveren van aanpassingen op website
webbeheer@tcdebelt.nl