© Powered by SiteSpirit

 
logo (gekoppeld).jpg

Tennisclub de Belt
Kerkweg 8
4161 JX Heukelum
Tel. 0345 - 61 84 81


Competitie

Teamindeling voorjaarscompetitie 2020
Wil je competitiespelen, maar sta je niet genoemd, neem dan even contact op met Frank Hartkamp.

De volgende teams zijn ingeschreven:

Zaterdag:
Team gemengd 13 t/m 17, Open klasse: Tamar Vermeulen (teamcaptain), Tirza Vermeulen, Gonneke Knops, Lars Keppel, Aron Budding en Niels Havelaar. 

Zondag:
Team gemengd 11 t/m 14, 4e klasse - Belt 1: Floris Meydam (teamcaptain), Luca Spruijt, Rens van Zee, Stella Oskam, Sanne Arnts en Sterre Arnts.

> Teamindeling voorjaarscompetitie Senioren.



Teamindeling najaarscompetitie 2019
De volgende teams hebben hieraan deelgenomen:

Zaterdag:
Team gemengd 11 t/m 17, 2e klasse: Tamar Vermeulen (teamcaptain), Tirza Vermeulen, Gonneke Knops,  Marieke Bron, Lars Keppel, Richard Kroes, Age Zeinstra en Dyami A-Tjak.
> Speelschema en uitslagen

Zondag:
Team groen - Belt 1: Floris Meydam (teamcaptain), Andy de Vlieger, Stella Oskam, Sanne Arnts, Sterre Arnts en Pim Derksen. > Speelschema en uitslagen

Tenniskids Rood2: Carice Horsting (teamcaptain), Floris van Brenk, Isabelle van Brenk, Ilse van Zee en Lucas van Zee. > Speelschema en uitslagen



Teamindeling voorjaarscompetitie 2019
De volgende teams hebben hieraan deelgenomen:

Zaterdag:
Team gemengd 11 t/m 17, Open klasse: Tamar Vermeulen (teamcaptain), Tirza Vermeulen, Gonneke Knops,  Lars Keppel, Richard Kroes, Age Zeinstra, Dyami A-Tjak.
> Speelschema en uitslagen

Zondag:
Team groen - Belt 1: Pim Derksen (teamcaptain), Indro Simioli, Romea Simioli, Andy de Vlieger, Floris Meydam, Stella Oskam, Sanne Arnts, Sterre Arnts.
> Speelschema en uitslagen

Team gemengd 11 t/m 17 jaar, 2e klasse: Julia Mulder (teamcaptain), Ilse Boeije, Sophie de Wit, Esmee de la Rosette, Siebrecht Kluitenberg, Larsson de Ruijter, Olav de Ruijter.
> Speelschema en uitslagen



Teamindeling najaarscompetitie 2018
De volgende teams hebben hieraan deelgenomen:

Zaterdag:
Team gemengd t/m 17, 2e klasse:  Tamar Vermeulen (teamcaptain), Tirza Vermeulen, Gonneke Knops, Richard Kroes, Lars Keppel. > Speelschema en uitslagen

Zondag:
Team groen: Pim Derksen (teamcaptain), Indro Simioli, Romea Simioli, Andy de Vlieger, Floris Meydam, Stella Oskam, Sterre Arnts, Rivka Vermeulen. > Speelschema en uitslagen

Team gemengd 11 t/m 17 jaar, 3e klasse: Sanne Mulder (teamcaptain), Lindsay van Wijk, Tessa Boeije, Elke Kruijt, Esmee de la Rosette, Julia Mulder, Ilse Boeije, Sophie de Wit, Stan Vroon, Siebrecht Kluitenberg, Larsson de Ruijter, Olav de Ruijter. > Speelschema en uitslagen



Teamindeling voorjaarscompetitie 2018
De volgende teams hebben hieraan deelgenomen:

Zaterdag:
Team gemengd 11 t/m 17, 2e klasse:  Tamar Vermeulen (teamcaptain), Tirza Vermeulen, Gonneke Knops, Marieke Bron, Richard Kroes, Lars Keppel. > Speelschema en uitslagen

Zondag:
Team groen 2: Pim Derksen (teamcaptain), Indro Simioli, Andy de Vlieger, Floris Meydam, Stella Oskam, Sterre Arnts, Rivka Vermeulen. > Speelschema en uitslagen

Team gemengd 11 t/m 17 jaar, 2e klasse: Sanne Mulder (teamcaptain), Lindsay van Wijk, Tessa Boeije, Elke Kruijt, Esmee de la Rosette, Julia Mulder, Ilse Boeije, Sophie de Wit, Stan Vroon, Siebrecht Kluitenberg, Larsson de Ruijter, Olav de Ruijter. > Speelschema en uitslagen