© Powered by SiteSpirit

 
logo (gekoppeld).jpg

Tennisclub de Belt
Kerkweg 8
4161 JX Heukelum
Tel. 0345 - 61 84 81


Competitie

Teamindeling voorjaarscompetitie 2019
Wil je competitiespelen, maar sta je niet genoemd, neem dan even contact op met Frank Hartkamp.

De volgende teams zijn ingeschreven:

Zaterdag:
Team gemengd 11 t/m 17, Open klasse: Tamar Vermeulen (teamcaptain), Tirza Vermeulen, Gonneke Knops,  Lars Keppel, Richard Kroes, Age Zeinstra, Dyami A-Tjak.
> Speelschema en uitslagen

Zondag:
Team groen - Belt 1: Pim Derksen (teamcaptain), Indro Simioli, Romea Simioli, Andy de Vlieger, Floris Meydam, Stella Oskam, Sanne Arnts, Sterre Arnts.
> Speelschema en uitslagen

Team gemengd 11 t/m 17 jaar, 2e klasse: Julia Mulder (teamcaptain), Ilse Boeije, Sophie de Wit, Esmee de la Rosette, Siebrecht Kluitenberg, Larsson de Ruijter, Olav de Ruijter.
> Speelschema en uitslagen

> Teamindeling voorjaarscompetitie Senioren.



Teamindeling najaarscompetitie 2018
De volgende teams hebben hieraan deelgenomen:

Zaterdag:
Team gemengd t/m 17, 2e klasse:  Tamar Vermeulen (teamcaptain), Tirza Vermeulen, Gonneke Knops, Richard Kroes, Lars Keppel. > Speelschema en uitslagen

Zondag:
Team groen: Pim Derksen (teamcaptain), Indro Simioli, Romea Simioli, Andy de Vlieger, Floris Meydam, Stella Oskam, Sterre Arnts, Rivka Vermeulen. > Speelschema en uitslagen

Team gemengd 11 t/m 17 jaar, 3e klasse: Sanne Mulder (teamcaptain), Lindsay van Wijk, Tessa Boeije, Elke Kruijt, Esmee de la Rosette, Julia Mulder, Ilse Boeije, Sophie de Wit, Stan Vroon, Siebrecht Kluitenberg, Larsson de Ruijter, Olav de Ruijter. > Speelschema en uitslagen



Teamindeling voorjaarscompetitie 2018
De volgende teams hebben hieraan deelgenomen:

Zaterdag:
Team gemengd 11 t/m 17, 2e klasse:  Tamar Vermeulen (teamcaptain), Tirza Vermeulen, Gonneke Knops, Marieke Bron, Richard Kroes, Lars Keppel. > Speelschema en uitslagen

Zondag:
Team groen 2: Pim Derksen (teamcaptain), Indro Simioli, Andy de Vlieger, Floris Meydam, Stella Oskam, Sterre Arnts, Rivka Vermeulen. > Speelschema en uitslagen

Team gemengd 11 t/m 17 jaar, 2e klasse: Sanne Mulder (teamcaptain), Lindsay van Wijk, Tessa Boeije, Elke Kruijt, Esmee de la Rosette, Julia Mulder, Ilse Boeije, Sophie de Wit, Stan Vroon, Siebrecht Kluitenberg, Larsson de Ruijter, Olav de Ruijter. > Speelschema en uitslagen